Z Innej Beczki (Łódź)

Moniuszki 6 90-111 Łódź
Oceń ten pub
Pub na mapie


BEERPUBS poleca

Piwoteka Narodowa
Łódź
BEERPUBS poleca
84% 
Fermentacja
Łódź
BEERPUBS poleca
82% 
The Eclipse Inn
Łódź
BEERPUBS poleca
84% 
Podsumowanie oceny
Wybór piw:
Sposób podania
Atmosfera
Obsługa
WnętrzeO pubie


Z INNEJ BECZKI to lokal nastawiony na serwowanie wyłącznie dobrego piwa. Stawiamy przede wszystkim na piwo beczkowe, które leje się z 12 kranów. Spróbujecie u nas przede wszystkim wyrobów z polskich browarów rzemieślniczych i kontraktowych, ale nie zabraknie również klasycznego czeskiego pilsa czy piw z innych krajów.

Z INNEJ BECZKI nie jest jednak typową piwiarnią. Osoby niepijące alkoholu mogą spróbować prawdziwego kwasu chlebowego ze sfermentowanego chleba, tłoczonych soków, czesko-słowackiej ziołowej coli i innych napojów, których przeważnie nie znajdziecie w marketach.

Z INNEJ BECZKI to miejsce dla wszystkich, którym nie jest obojętne, co piją. Wybór piw zmienia się z każdym dniem i z każdą godziną. Naszym największym atutem, oprócz samego asortymentu, jest prawdziwy, miejski ogród. Piwiarnia znajduje się przy ulicy Moniuszki 6, w piwnicy willi Meyera z 1887 roku, zajmowanej obecnie przez Izbę Rzemieślniczą oraz Bank Spółdzielczy Rzemiosła. Położona jest w samym centrum imprezowym miasta, niecałe 200 metrów od Piotrkowskiej, przez co dobrze się czują u nas osoby lubiące zgiełk i atrakcje miasta, jak i te ceniące sobie spokój i zieleń.