Galicja

Centrum Handlowe Manufaktura - Ogrodowa 19 A 91-065 Łódź
Oceń ten pub
  Piwa butelkowe:  6
Pub na mapie


BEERPUBS poleca

Piwoteka Narodowa
Łódź
BEERPUBS poleca
84% 
Fermentacja
Łódź
BEERPUBS poleca
82% 
The Eclipse Inn
Łódź
BEERPUBS poleca
84% 
77% 
10 ocen
Podsumowanie oceny
Wybór piw:
 
 
 
 
 
 
 
 
Sposób podania
 
 
 
 
 
 
 
 
Atmosfera
 
 
 
 
 
 
 
Obsługa
 
 
 
 
 
 
 
 
Wnętrze
 
 
 
 
 
 
 
 O pubie


Restauracja Galicja znajduje się w centrum handlowo-usługowym Manufaktura, w alejce przy Pałacu Poznańskiego prowadzącej do ulicy Ogrodowej. Powstała z zamiłowania właścicieli do podróży jak również dobrej kuchni. Swoją nazwę wzięła od terenów Austro-Węgier, Ukrainy i Polski, które niegdyś były zwane Galicją.

W lokalu znajdują się dwa poziomy. Pierwszy poziom ma charakter kuchni galicyjskiej mieszczańskiej, dominują tu wzorzyste materiały oraz piękne białe zazdroski, a także oryginalny piec kaflowy. Drugim poziomem jest przepiękna ceglana piwnica. Ciche i przytulne ceglane wnętrze w połączniu z surowym drewnem sprzyja dłuższym spotkaniom w gronie przyjaciół jak również spotkaniom biznesowym. Odpocznij od zgiełku miasta w ceglanej piwnicy naszej restauracji. Ciekawostką jest fakt, iż wszystkie drewniane elementy naszego wystroju zostały wykonane przez galicyjskich rzemieślników.

Nie zapomnieliśmy również o wielbicielach najpopularniejszego na świecie napoju alkoholowego jakim jest piwo. Dysponujemy piwami kegowymi jak i butelkowymi. Są piwa z browarów regionalnych, rzemieślniczych jak i piwne rarytasy światowe. Mamy pierwszą w manufakturze i największą w Łodzi piwnicę z zachowanymi zabytkowymi cegłami.


Dysponujemy największą powierzchnią w Manufakturze – jednorazowo przyjmiemy ponad 400 osób – 100 na parterze, ponad 200 w piwnicy i 100 w ogródku!