Szynkarnia   BEERPUBS poleca

Św. Antoniego 15 50-073 Wrocław
Oceń ten pub
  Piwa lane:  1
Pub na mapie


BEERPUBS poleca

Impressa
Wrocław
BEERPUBS poleca
79% 
Szynkarnia
Wrocław
BEERPUBS poleca
79% 
83% 
79% 
65 ocen
Podsumowanie oceny
Wybór piw:
 
 
 
 
 
 
 
 
Sposób podania
 
 
 
 
 
 
 
 
Atmosfera
 
 
 
 
 
 
 
 
Obsługa
 
 
 
 
 
 
 
 
Wnętrze
 
 
 
 
 
 
 
 O pubie


Cześć. Jesteśmy unikalnym połączeniem multitapu, lokalu gastronomicznego i sklepu z bardzo dobrą i zdrowa żywnością. Przede wszystkim serwujemy najlepsze piwa z Polskich browarów rzemieślniczych, najlepsze piwa z Czech, Belgii, Niemiec i innych krajów Europy i Świata. Mamy 12 kranów, do których piwo trafia bezpośrednio z chłodni , dodatkowo część z nich dodatkowo dochładzamy aby były podawane w odpowiedniej temperaturze. Dodatkowo mamy wiele piw butelkowych a ich liczbę będziemy stale powiększać. Serwujemy piwa 0,5l 0,3l oraz deski 3 piw po 0,15l
Niezwykłym rarytasem w naszym lokalu jest możliwość zamówienia deski serów i wędlin (mała, średnia i duża). Są to wyroby najwyższej jakości wyłącznie od polskich producentów. Wędliny wędzone w tradycyjnych wędzarniach, parzone, surowe lub dojrzewające bez zbędnych dodatków. Sery młode i dojrzewające, owcze, kozie, krowie dżersejowe. Idealne połączenie z kuflem piwa.
Lokal jest czynny od 9.00 rano więc kto spragniony z rana niech wpada i jednocześnie zje pożywne duże śniadanie farmera.
Naszym flagowym produktem z kuchni są gorące podpłomyki w ponad 20 smakach. Cienkie ciasto chlebowe pieczone na kamiennym szamocie w wersji tradycyjnej - czyli płaski placek pokryty sosem śmietanowo-serowym z dodatkiem różnych serów i wędlin lub w wersji zawijanej z warzywami z marynowanym mięsem lub wędliną z dodatkiem naszego sosu. 
A komu znudzą się nasze podpłomyki, będzie mógł zjeść u nas lunch.
Zapraszamy smakoszy dobrego piwa, wędlin i serów do odkrycia nowych smaków Polski i Świata.