Klub Muzyczny Gramoffon

Batorego 22 43-100 Tychy
Oceń ten pub
  Piwa lane:  3
  Piwa butelkowe:  17
Pub na mapie


BEERPUBS poleca

Gambrinus
Tychy
BEERPUBS poleca
89% 
67% 
45 ocen
Podsumowanie oceny
Wybór piw:
 
 
 
 
 
 
Sposób podania
 
 
 
 
 
 
 
Atmosfera
 
 
 
 
 
 
 
Obsługa
 
 
 
 
 
 
 
Wnętrze
 
 
 
 
 
 
 O pubie


Klub Gramoffon ma już ponad 3 lata. Dnia 25 czerwca 2010 po raz pierwszy otworzyliśmy drzwi lokalu dla naszych klientów. Bardzo cieszymy się, że udaje nam się przetrwać i ciągle rozwijać. Pojawiają się nowi barmani, ciągle się dokształcamy, żeby jakość usług pozostała na wysokim poziomie.

W Gramoffonie można napić się smacznych, profesjonalnie przygotowanych coctaili (zarówno alkoholowych jak i bezalkoholowych), świetnej włoskiej kawy oraz około 30 gatunków piwa. Polecamy także bezalkoholowe piwo Litovel, dla kierowców, którzy lubią smak piwa.

Od czasu do czasu na gramoffonowej scenie pojawiają się zespoły, dając nam okazję wziąć udział w uczcie słuchania muzyki na żywo.Na koncerty zapraszamy zazwyczaj w czwartki lub w niedzielę. Jesteśmy otwarci na współpracę z muzykami, którzy chcieliby u nas zagrać koncert. Z racji gabarytów sceny i klimatu lokalu interesują nas przede wszystkim brzmienia w szeroko rozumianej kategorii jazz i funk.

Poza sceną, oddajemy Wam również wiszące na ścianach ramy. To właśnie w nich artyści malujący lub fotografujący, mogą prezentować swoje prace.

W klubie istnieje możliwość zarezerwowania stolika lub zamykanej sali, sama rezerwacja nic nie kosztuje, prosimy jednak zawsze o wpłacenie kaucji- w całości do wykorzystania na barze.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Po aktualne informacje zapraszamy na nasz profil facebooka https://www.facebook.com/pages/Gramoffon/127927403913795?ref=br_tf