Bernard

Rynek 35 50-102 Wrocław
Oceń ten pub
Pub na mapie


BEERPUBS poleca

Impressa
Wrocław
BEERPUBS poleca
79% 
Szynkarnia
Wrocław
BEERPUBS poleca
79% 
83% 
76% 
10 ocen
Podsumowanie oceny
Wybór piw:
 
 
 
 
 
 
 
Sposób podania
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Atmosfera
 
 
 
 
 
 
 
Obsługa
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wnętrze
 
 
 
 
 
 
 O pubie


BERNARD Piwiarnia and Restauracja to jedyne tak klimatyczne miejsce w samym sercu wrocławskiego Rynku. To restauracja o szerokim wyborze piwa oferująca dania kuchni europejskiej, w której szczególne miejsce zajmuje kuchnia czeska.
Każdy znajdzie tu coś dla siebie, poczynając od przeróżnych przekąsek - idealnych dodatków do piwa, poprzez wybór sałatek, makaronów, zapiekanek i niebanalnych dań głównych, a kończąc na propozycjach tradycyjnych, czeskich specjałów. Dodatkowo atmosferę rodem z Czech przywołuje sposób podania piwa z okazałą, gęstą pianą oraz obszerny asortyment niepasteryzowanych piw Bernard- także tych bezalkoholowych. Bernard stale stara się urozmaicać swoją ofertę- organizuje imprezy okolicznościowe( w tym cykliczną imprezę Fanklubu Bernarda), sezonowo zmienia swoje menu, a barmani Bernarda, chcąc zaskakiwać, wciąż wzbogacają ofertę koktajli.

Bernard sprawia, że w jego progach Goście czują się swobodnie, mogą się zrelaksować, pozwolić sobie na chwilę zapomnienia. W tle zawsze przyjemna dla ucha muzyka- w wybrane dni grana tu na żywo, a za przeszkloną ścianą niepowtarzalny widok - wprost na barwny i dynamiczny wrocławski Rynek. Sympatyczna, kompetentna i pomocna obsługa, wyjątkowa kuchnia, pyszne, niepasteryzowane piwo Bernard oraz unikalna atmosfera- Bernard gwarantuje niezapomniane chwile!