Wiadomości:

Nowy browar zbiera fundusze na kraftowóz

 

Pierwszy browar kontraktowy na z Górnego Śląska, Browar Kraftwerk, rozpoczął zbiórkę funduszy na wyjątkowy piwny pojazd – kraftwagen.

 

Kraftwerk założyło dwóch pasjonatów piwa rzemieślniczego, którzy postanowili dołączyć do coraz szerszego grona piwowarów domowych, którzy zdecydowali się swoją pasję przekuć w zawód. Piwa warzone będą w minibrowarze Majer w Gliwicach, a pierwszym stylem, za który zabiorą się piwowarzy, będzie coffee milk stout.

 

 

Produkty browaru będą dostępne na kranach w najlepszych pubach w Polsce oraz podczas festiwali piwnych w całym kraju. Żeby jednak dotrzeć na ich miejsce sprawnie i w wyjątkowym stylu, browar ogłosił zbiórkę pieniędzy na zakup piwnego samochodu, kraftwagena, który służył będzie także jako ruchomy roll bar – urządzenie do nalewania piwa.

 

 

Aby dowiedzieć się więcej o kolejnej rzemieślniczej inicjatywie na polskim rynku oraz wspomóc Browar Kraftwerk w osiągnięciu celu (każda wpłata zapewnia darczyńcy jeden z wielu promocyjnych pakietów do wyboru), wystarczy wejść na https://wspieram.to/kraftwerk#partnerzy.
Inventcom | BEERPUBS.PL © Copyright 2012