Wiadomości:

Krakowskie piwne wycieczki z Gosią GOG

Gosia Gog - Krakow Beer Tours

 

Coraz więcej turystów odwiedza Kraków, aby zakosztować piwnej kultury miasta. Wraz z ich rosnącą rzeszą wzrasta zainteresowanie wycieczkami z przewodnikiem wzdłuż piwnych szlaków Krakowa, oferowanymi przez KrakowBeerTours.pl.

 

Założone przez Gosię GOG – znaną jako the Lady Beer Journalist – KrakowBeerTours.pl jest uznawane za najlepszy sposób dla turystów na zapoznanie się z kulturą piwną Krakowa.

 

 

Idea KrakowBeerTours.pl

 

Turyści mogą dowiedzieć się wiele na temat historii lokalnego piwowarstwa oraz regionalnych i rzemieślniczych browarów, w międzyczasie doświadczając samemu smaków, kolorów i aromatów najlepszych piw w mieście. 

 

 

KrakowBeerTours.pl celuje w kulturalnych miłośników piwa i oferuje coś zupełnie innego niż zgiełkliwe piwne wycieczki podczas wieczorów kawalerskich.

 

Angielscy miłośnicy piwa podczas wycieczki z Gosią

 

Wszystkie wycieczki prowadzone sa osobiście przez Gosię GOG – piwną blogerkę znaną jako the Lady Beer Journalist. Wiedza i pasja, jakimi Gosia się wyróżnia, oraz idąca z nimi w parze umiejętność stworzenia przyjaznej atmosfery w każdym towarzystwie za każdym razem zapewniają pouczający i pełen atrakcji i wieczór.  

 

Nawet osoby względnie zaznajomione z Polską kulturą piwną dowiedzą się czegoś nowego podczas wieczornych spacerów, rozmów i degustacji.

 

Gosia GOG i jej piwne gogle 

 

- Wszyscy goście są mile widziani, od początkujących po ekspertów, ponieważ zawsze staram się, aby każdy wyniósł coś z poszczególnego wieczoru – wyjaśnia Gosia. - Uczestnicy mogą spodziewać się wielu ciekawostek na temat różnych polskich stylów, smaków oraz historii lokalnego piwowarstwa – wszystko to w formie łączącej degustacje, spacery i rozmowy – dodaje.

 

Od początku przedsięwzięcie szybko się rozwija: na wycieczki z KrakowBeerTours.pl wybrało się już wielu międzynarodowych gości, w tym także miłośnicy real ale oraz członkowie brytyjskiej organizacji CAMRA.

 

Angielscy piwni turyści w krakowskim TEA Time Brewpub

 

- Oczywiście brytyjscy turyści muszą odwiedzić TEA Time, jedyny w Polsce browar i zarazem pub real ale, choć wybór ponad 50 pubów w mieście zapewnia dużą różnorodność – zauważa założycielka KrakowBeerTours.pl.

 

A więc do kogo należy decyzja, jakie miejsca odwiedzić?

 

- Wybór lokali dostosowuję do wymagań danej grupy, ale zazwyczaj prawdziwi miłośnicy piwa chcą odwiedzić te najbardziej interesujące puby i browary restauracyjne, szczególnie te leżące na Piwnym Szlaku Krakowa. Do planu wycieczki mogę też włączyć opcjonalne browary, oczywiście z odpowiednim wyprzedzeniem, jeśli grupa chce przedłużyć wycieczkę o kilka dni – tłumaczy  Gosia.

 

- Zasadniczo, wszystko jest do zrobienia dzięki moim znajomościom w pubach, browarach i brewpubach, więc mogę też dostosowywać wycieczki do większych grup oczekujących czegoś wyjątkowego.

 

 

Jeśli nie interesuje Cię indywidualnie dobrana wycieczka, możesz po prostu dołączyć do jednej z regularnie odbywających się wypraw piwnych na KrakowBeerTours.pl.

 

Ceny standardowej wycieczki (typowo 3-4 godz.) zaczynają się od zaledwie 30zł. Bez wątpienia jest to kolejny powód, dla którego KrakowBeerTours.pl przyciąga coraz więcej chętnych.

 

Angielscy amatorzy real ale odwiedzają browar Pracownia Piwa 

 

Wszystko to sprawia, że szkoda pić samemu, jeśli the Lady Beer Journalist może być Twoim przewodnikiem!

 

Z Gosią można się też skontaktować na facebooku:

 

www.facebook/krakow-beer-tours
Inventcom | BEERPUBS.PL © Copyright 2012