Wiadomości:

Na Szlaku znów!

 

W najbliższy weekend (13 – 15 listopada)wszyscy szukający dobrego piwa, będą mogli ugasić swe pragnienie wyruszając na Piwny Szlak. To już trzecia edycja tego festiwalu. Ideą przewodnia jest połączenie turystki z degustacją piw.

 

 

W przeciwieństwie do wielu innych festiwali, ten nie odbywa się w jednym miejscu (hali czy dużym placu), ale w kilku różnych lokalach rozsianych po terenie całego miasta. W sześciu pubach (Academus Pub & Apartments, Kontynuacja, LAMUS, Marynka Piwo i Aperitivo, Szynkarnia - local food & multitap, Zakład Usług Piwnych) będzie można zapoznać się z sześcioma zupełnie nowymi piwami, specjalnie przygotowanymi przez browary właśnie na to wydarzenie.

 

 

W piątek i sobotę odbędą się premiery nowych piw, zaś w niedzielę będzie można się spotkać z przedstawicielami browarów biorących udział w wydarzeniu (będą to m.in. Browar 100 Mostów, Widawa, Nepomucen).

 

 

 

Co najważniejsze, każdy biorący udział w zabawie będzie miał szansę na zdobycie nagród. Piwny turysta, który przejdzie całą trasę, czyli odwiedzi każdy z sześciu pubów, poświadczając to pieczątką lokalu na swojej „Karcie Turysty”, po udostępnieniu swych danych osobowych weźmie udział w losowaniu nagród (niespodzianki związane z tematyką piwno-browarniczą). Wszelkie szczegóły dostępne są na specjalnie utworzonym profilu: https://www.facebook.com/wroclawskiszlakpiwny1.
Inventcom | BEERPUBS.PL © Copyright 2012