BLOG ZONE

Tydzień 1 (Tajemnicza Barmanka)

 

 

 

"Czy lubię piwo?". Cóż za pytanie podczas rozmowy o pracę w jednym z najlepszych pubów w mieście... Możecie się domyślić jaka była moja odpowiedź. Oczywiście powiedziałam, że "nie". To prawda! Nie wiedziałam zbyt wiele o piwie. Po prostu szukałam pracy, która pokryłaby moje wydatki podczas studiów. W każdym razie, pomimo mojej szczerości (a może właśnie dzięki niej?) zatrudnili mnie.

 

To było 3 lata temu i od tego czasu całe moje podejście do piwa zmieniło się na dobre. Jeśli dziś miałabym odpowiedzieć na to samo pytanie, z pewnością byłaby to odpowiedź twierdząca. Nie jestem (jeszcze) ekspertem od piwa, ale wiem o nim o wiele więcej niż kiedyś przypuszczałam, że się nauczę. Nie, nie martwcie się. Nie jestem świrem. Ale lubię przyjaznych klientów, którzy doceniają dobre piwo i dobre towarzystwo. Ok, a teraz – czego się napijesz?

 

Naprawdę mam nadzieję, że spodoba Wam się mój blog. Kiedy BEERPUBS spytali mnie, czy chciałabym poprowadzić dla nich tę część ich nowej strony, byłam nastawiona raczej sceptycznie. "Dlaczego ja?" - pomyślałam. Co takiego miałabym do powiedzenia, co zainteresowałoby miłośników dobrych pubów i dobrego piwa? No, ale cóż – jak widać udało im się mnie przekonać, bo jestem tu i piszę te słowa no i zobaczymy co będzie dalej. Jednak był jeden warunek, gdy zgodziłam się pisać dla BEERPUBS – że moja tożsamość pozostanie anonimowa. Jestem prawdziwą osobą i postaram się dostarczyć Wam prawdziwego, kobiecego spojrzenia na życie od drugiej strony kontuaru. A więc... co ma być – Baltic Porter czy Miodowe?

 
made by Inventcom | BEERPUBS.PL © Copyright 2012 - 2016