BLOG ZONE

Tydzień 10 (Tajemnicza Barmanka)

 

 

 

Właśnie pojawiło się parę nowości na kranach. Bardzo dobre. Ale oczywiście konkurencja je wyśmiała. Zupełnie nie wiem dlaczego... może dlatego że ich nigdy nie będzie mieć?

 

Swoją drogą zastanawiałam się skąd wśród ludzi tyle niechęci... Czy tylko w Polsce tak jest? Często zauważam, że ludzie dbają o swój własny interes nie troszcząc się o drugiego człowieka. Skąd się to bierze? Ja akurat bardzo tego nie lubię, może dlatego że ludzie nie są mi obojętni. Przynajmniej większa część ;) No cóż...

 

A jak Wam idzie spalanie świątecznych kalorii? Ja muszę się przyznać, że mi słabo. Nie mogę się oprzeć nowościom  piwnym - smakołyki! Odkryłam ostatnio na nowo bardzo fajny browar Pinta. Ktoś o nim słyszał? Popularny jest Atak Chmielu. Niestety akurat go nie serwujemy, ale może już wkrótce...

 

Klimat też nie sprzyja. Poprawić się ma dopiero w drugiej połowie kwietnia. Ale przynajmniej mam czas na wyrobienie formy. Trenuję nieustannie. Kto wie, może nawet wezmę udział w jakimś małym maratonie?

 

Jak już jesteśmy w temacie, ponoć „Lidlowe” buty sportowe - Nike zrobiły furorę. Chyba się przejdę zobaczyć.

Nie da się ukryć. Cała Polska nie może się doczekać tej wiosny. Naprawdę mnie męczy ta pogoda. Chodzę cały czas z katarem, zimno mi. Chciałoby się przespać ten okres. No, ale trzeba się zebrać w sobie i do pracy. Dobrze, że ten tydzień był wyjątkowo spokojny. Trenuję sobie, chodzę do pracy, na uczelnię i tak w kółko. Dlatego wiosno zlituj się!

 made by Inventcom | BEERPUBS.PL © Copyright 2012 - 2016