BLOG ZONE

Tydzień 3 (Tajemnicza Barmanka)

 

 

Niee. Słuchajcie. Siedzę na piwie w knajpie innej niż moja, a którą też lubię; nagle facet pyta się barmanów, czy Black Boss Porter jest ciemny. Barmanka mówi, że tak, że jest goryczkowy i w ogóle fajny. Po tym gość mówi: "O, ale to fajnie. To ja poproszę Ciechana Wyborne". Drugi z kolei mówi, że prowadzi samochód i prosi najsłabsze piwo, ale w końcu po krótkiej chwili intensywnego myślenia zamawia także Ciechana, ale miodowego, który ma 5.7 % (mając do wyboru piwa 4.5%). Logiczne? Pewnie.


Skoro pracuję za barem, to muszę mieć swoje ulubione piwa. Hmm. Owszem, mam. Ale to się zmienia – lubię jasne goryczkowe lagery ale też piwa pszeniczne. A moim ulubionym ze stylu IPA jest piwo z BrewDog. Bardzo przyjemne piwa ma ten browar, a szczególnie jedno. Mniam. To mieszanka chmielów amerykańskich oraz nowozelandzkich ze słodem marris otter. Zapach dodatkowo robi swoje. Nazwy nie zdradzam.
A jakie jest Wasze ulubione piwo?

 

Pojawił się wczoraj. Siedział sam przy barze, już go widziałam wcześniej. Trochę przystojny. No i poszło... Rozmawialiśmy, całkiem nieźle nam szło. Jeszcze wróci na piwo kiedyś... Jest jednym z tych klientów, z którymi bardzo dobrze mi się rozmawia. Coś przyjemnego w pracy.

 

Wrócił. Pijany jak meserszmit. Hehe. Chyba jednak podziękuję.

 

Praca, uczelnia, dom, praca, uczelnia, praca, dom. Fatalny okres. Nie ma na nic czasu, ale sesja przyjdzie i odejdzie, a wtedy wszystko sobie odbijemy.

 

Czechy, Czechy się zbliżają! Jedziemy... Ktoś z was był? Na zwiedzaniu browarów?

 

Co styczeń nie może, to luty pokaże.

 
made by Inventcom | BEERPUBS.PL © Copyright 2012 - 2016